niedziela, 6 listopada 2016

Październik 2016

1. Film 
Chciałam obejrzeć ten film odkąd pierwszy raz zobaczyłam trailer, ale jakoś nie mogłam się do tego zabrać przez dluższy czas, bo bałam się, że będzie smutny, a akurat nie miałam ochoty na tego typu filmy. Jednak w końcu się przekonałam i okazało się, że bardzo mi się spodobał i wcale nie był taki smutny jak się obawiałam. Naprawdę polecam wszystkim :) 

2. Serial 
W październiku znowu przeprowadziłam sie do Krakowa i przez prawie trzy tygodnie nie miałam internetu, więc był to idealny czas żeby zacząć oglądać jakiś serial. Osatetcznie trafiło na Agents of S.H.I.E.L.D. i zdecydowanie nie uważam tego czasu za stracony. Jestem wielką fanką filmów Marvela, więc ciekawy był dla mnie serial, opowiadający o zwyczajnych ludziach (do dobra tajnych agentach i super inteligentnych naukowcach), próbujących jakoś uporać się z problemami, które strwarzają ludzie podsiadający moce.

3. Muzyka 
DNCE - Cake By The Ocean
Nawet nie wiem gdzie usłyszałam tę piosenkę, ale jakoś wpadła mi do głowy i od tego czasu nie mogę się jej pozbyć XD Dlatego zarażę nią też Was, wpada w ucho i jest to dobra piosenka na imprezę.

4. YouTuber 
Ostatnio wspominałam, że bardzo wciągnęłam się w świat Drag Queen i Drag Race, a ten kanał dostarcza mi wszystkieo czego potrzebuję, żeby zaspokoić swoje uzależnienie, wycięte sceny, programy z moimi ulubionymi uczestnikami programu... 

A jak Wam minął ten miesiąc? :D

2 komentarze:

  1. Uwielbiam ten film. Główna bohaterka jest przewspaniała <3

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Strasznie pozytywna z niej postać :D

      Usuń